قیمت ساخت سوله

قیمت ساخت سوله

قیمت ساخت سوله

قیمت ساخت سوله از مهم ترین و اولین فاکتورهای ایجاد رغبت برای صنعتگران به جهت سفارش ساخت انواع سوله برای کاربری های مد نظرشان می باشد. چرا که این هزینه در قیاس با ساخت ساختمان هایی با کاربرد مشابه تا حدود بسیار زیادی دارای کاهش می باشد.

در قیمت ساخت سوله عوامل متعددی درگیر می شوند که شناخت پیدا کردن از آن ها می تواند ما را در برآورد هزینه ی ساخت سوله یاری بدهد. البته با این وجود قیمت ساخت سوله با در نظر گرفتن آیتم های مختلف دارای برآوردی تقریبی می باشد که با توجه به نوسان قیمت فوندانسیون و انواع ابزارها برای ساخت این سازه ، ممکن است که هزینه ها به میزانی دارای کاهش یا افزایش باشند.

با این وجود عمده ی عوامل تاثیر گذار در ساخت سوله به طور کلی شامل: قیمت فولاد، وزن سوله، کاربری سوله، نصب یا عدم نصب چرثقیل در آن، طبقاتی بودن یا نبودن سوله، ابعاد سوله واشکال آن ها، زمین محل احداث، نوع پوشش مناسب برای سقف، پوشش مناسب برای کف سالن، مصالح مورد نیاز برای پوشش دیوارها، نما و نازک کاری، تجهزیات روشنایی و تهویه هوا و بسیاری از عوامل مشابه دیگر می شود. که در مواردی انجام برخی از امور دیگر بر روی این سازه می تواند برای آن نوسان قیمت ایجاد نماید.

به عنوان مثال برخی از سفارشات خاص مشتری در رابطه با درها و پنجره ها و ایجاد انواع عایق ها و موارد مشابه بر قیمت ساخت سوله تاثیر گذاشته و اندکی آن را بالاتر می برند.

پیرو توضیحات فوق، لازم به ذکر است که؛ به دلیل حجم زیاد فولاد به کار برده در ساخت سوله ها، یکی از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت ، قیمت فولاد به کار رفته می باشد که در بازار امروزی درای نوسانات زیادی است و برای  تخمین میزان هزینه ای که در بر می گیرد بایستی به صورت روزانه از بازار استعلام گرفته شود.

خرپا سوله, عوامل تاثیرگذار در قیمت سوله, قیمت سوله, مصالح به کار رفته در ساخت سوله, هزینه ساخت سوله
بدون نظر

ارسال دیدگاه